SIFIRLAMA TEKNİĞİ KOÇLUĞU

Odtülüler Dershanesi

en iyi derhane logo

Odtülüler Dershanesi

İLETİŞİM

Adres : ATATÜRK BULV. NO:127 / Kat:9  Milli Eğitim Bakanlığı Karşısı

Adres : Ümitköy 1943. Cadde(Galleria Arkasındaki Cadde) Artı Destek Dershanesi No:30/ A – ANKARA
Tel : 0 312 418 88 58
Gsm : 0 533 647 48 25

BUTİK DERSHANE SİSTEMİMİZ HAKKINDA;

Odtülüler Eğitim Kurumu, 9 yıl önce modern çağın dinamiklerini kaliteli eğitim anlayışı ile harmanlama hedefiyle yola çıktı. İlk günden bu yana profesyonel çalışma yöntemi ve alanında uzman ekibiyle üst düzey hizmet sunan kurum; öğrencilerin geleceğini başarıyla inşa etmeleri için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.
Odtülüler Eğitim Kurumu, koçluk konseptli eğitim yöntemi ile öğrencilerin geleceğini başarı ve huzurla şekillendirmektedir. Köklü deneyimleri, kaliteyi esas alan hizmet anlayışı ve seçkin eğitim tarzıyla öne çıkarak; sınav yolculuğunda anne babaların ve öğrencilerin rotasını aydınlatan ışık olmaktadır.
Odtülüler Eğitim Kurumu; çalışmalarında bilimi ve mükemmeliyetçiliği ön plana koymaktadır. Bu sayede kalıplaşmış, ezbere dayalı ve çağın yeniliklerinden uzak eğitim anlayışını yok ederek; yerine modern, başarı odaklı ve keyifli bir eğitim anlayışı yerleştirmiştir. Odtülüler Eğitim Kurumu; 9-12 arası sınıflarda ara sınıf programı, TEOG
programı, mezun programı ve daha pek çok seviyeye uygun eğitim sağlamaktadır. Araştıran, sorgulayan ve ezbere değil öğrenmeye odaklanan bireyler yetiştiren kurum; tüm sınav süreçlerinde ebeveynlerin en önemli destekçisi olmaktadır. Öğrenciler yüksek motivasyona dayalı eğitim modeli ile başarılarını katlarken, velilere sınav sürecinde profesyonel bir hizmet temin etmenin güvenini yaşamak kalır…

en iyi derhane logo

Eğitim Koçluğu

Geleceğin doğru ve kaliteli şekillenmesi için eğitimli bireylere ihtiyacı var…Peki bireylerin bugün neye ihtiyacı var?

Elbette doğru, öğrenme odaklı ve sistematik bir çalışma pratiğine! Odtülüler Eğitim Kurumu; teknolojik faktörler ve dış etkenler sebebi ile konsantrasyon güçlüğü yaşayan öğrencilerin imdadına yetişiyor. Koçluk sistemi sayesinde ezberlemeyi değil bilgiyi aşılayarak, çalışma alışkanlıklarına yeni birboyut getiriyor. Kurum merkezinde gerçekleştirilen programlar ve okul öncesi ders çalışma kamplarında öğrenciler ders çalışma yöntemlerinin altın sırlarını öğreniyor. Ders çalışma alışkanlığı olmayan öğrencilere günde 5-6 saat ders çalışma alışkanlığı kazandırılması için profesyonel çalışmalar gerçekleştiriliyor.Odtülüler Eğitim Kurumu; koçluk sisteminde uzman mentörler tarafından uzaktan yönlendirmeyle de hizmet sağlayabiliyor. Böylece öğrenciler kurum merkezinde olduğu gibi evlerindeki çalışma odalarında da öğrenme sürecini aralıksız devam ettiriyor. Bu programlar yaz döneminde ya da yıl içinde öğrencinin uygun olduğu gün ve saatlerde gerçekleştirilir. Böylece öğrencilerin zaman ve çalışma uyumu yaratılarak, motivasyonları üst seviyede tutulur.Eğitimde mükemmeliyeti esas alan Odtülüler Eğitim Kurumu; öğrencilere çalışma odası yönetimi, düzenli çalışma alışkanlığı ve yalnız çalışmada yüksek performans sağlama gibi beceriler kazandırır. Bünyesindeki uzman öğretim görevlileri ve idareci kadrosu ile, başarı konusunda en verimli rotayı çizerek öğrencileri başarıya taşır. Seçkin eğitim anlayışı ve profesyonel ekibi ile ezbere dayalı anlayışın ötesine geçen Odtülüler Eğitim Kurumu; koçluk sistemisayesinde sorgulayan, araştıran ve donanım sahibi olan bireylerin yolunu aydınlatır.

İLETİŞİM

Adres : ATATÜRK BULV. NO:127 / Kat:9  Milli Eğitim Bakanlığı Karşısı

Adres : Ümitköy 1943. Cadde(Galleria Arkasındaki Cadde) Artı Destek Dershanesi No:30/ A – ANKARA
Tel : 0 312 418 88 58
Gsm : 0 533 647 48 25

Bir cevap yazın