Ankara’da En İyi Dershaneler 2022 Sıralaması

Ankara’da en iyi dershaneleri araştıran bir öğrencimiz Eğitim kalitesi yüksek olan Şehrimizde bir çok alternatif ile karşılaşacaktır. Bu alternatifler içerisinde seçim yapmakta zorlanan öğrencilerimiz için neden Odtülüler Dershanesini tercih etmeleri gerektiği konusunda rehber özelliği taşıyan bu makalemizi hazırladık. Günümüzde sınav çeşitliliği artmış olmakla beraber bunun yanında rekabet ortamını arttırmış seviyeyi de çok üstlere taşımıştır. LGS, MSÜ, YKS gibi sınavları başarı ile tamamlayabilmeyi siz ne kadar arzuluyorsanız rakiplerinizin de en az sizin kadar arzuladıklarını ve başarı için en az sizin kadar çaba gösterdiklerini bilmelisiniz. Bu açıdan bakıldığında oldukça meşakkatli bir yola girdiğinizden emin olabilirsiniz. Hem kendiniz için uygun program ve işleyiş biçimi belirlemek aynı zamanda da rakiplerinizden daha iyi bir durumda olabilmeyi başarabilmeniz gerekmektedir. İşte burada dershanenizin eğitim öğretim kadrosu, sunmuş olduğu kaynak kitaplar ve test kitaplarının sınav sürecinde size ne denli katkı sağladığı, dershane eğitim öğretim kadrosunun sizi ne kadar doğru biçimde yönlendirdiği gibi başlıca kriterler devreye giriyor. Tek başınıza üstesinden gelmenin artık çok zor olduğu bu zorlu süreçte dershaneniz ve size sağladığı imkanlar en büyük dostunuz olacaktır desek yeridir.
Size fayda sağlayacak bir dershanenin bu yolda size katacaklarının önemini anlatmaya çalıştık. Peki neden Odtülüler Dershanesi ?
Dershane seçiminde hem velilerin hem de öğrencilerin karar verme aşamasında göz önünde bulunduracakları başlıca faktörler vardır. Bunlardan en önemlisi dershanenin eğitim öğretim ve idari kadrosudur. Odtülüler Dershanesi tecrübe ve modernizeyi birleştirerek, Geleneksel, ezbere dayalı eğitim sisteminden sıyrılmış kadroları ile günümüz koşullarına uygun, öğrenci için en faydalı olacak “kişiye özel” ve “bellekte kalıcı” bir sistem geliştirmiştir. Tüm eğitmenlerimiz ve idarecilerimiz bu sistem çerçevesinde öğrencilerimizin her geçen gün artarak gelişim sağlamasını amaçlayan kendine özgü programlar uygulayarak kurumumuzun farkını ortaya çıkarmaktadırlar. İkinci önemli faktör tercih edilen kaynak kitaplar, test kitapları ve deneme sınavlarıdır. Eğitim sektörünün değişen yüzüne uygun olarak seçilmiş ve uzman eğitmenlerimiz tarafından bir çok elemeden geçirilerek belirlenmiş olan kaynak kitaplarımız, Amacı sorarken öğretmek ve bilgiyi beyinde kalıcı hale getirmek olan test kitaplarımız ve dönemsel olarak gerçekleştirilen sadece sonucuna bakılmadan hangi öğrencinin hangi konuda eksik olduğunu tartmayı ve bu eksiklikleri gidermeyi amaçladığımız deneme sınavlarımız ile hayatınızın bu dönüm noktasında hep yanınızda, hep faydalı olmak en temel prensibimizdir. Maddi konularda da veli ve öğrencinin bütçesini düşünerek hareket etmenin başarıya giden yolda önemli bir adım olduğunun bilincinde olarak, tüm bu hizmetleri en uygun ücretlendirme ve ödeme şekilleri ile sizlere sunabilmenin çaba ve özverisi içerisindeyiz. Yıllardır içerisinde olduğumuz Ankara dershane sektöründe geliştirdiğimiz bu yöntemler ve sunduğumuz ayrıcalıklar her zaman Ankara’nın en iyi dershaneleri içerisinde anılmamıza neden oldu. Geldiğimiz noktanın farkında olmakla birlikte çok daha iyi noktalarda olmamız gerektiğinin de bilincindeyiz. Bu sebeple hiç bir zaman gelişimizi durdurmadan Ankara’nın yükselen bir değeri olmayı amaçlıyoruz.

Bir cevap yazın